Güvenlik Politikası

Güvenlik Politikamız hakkında detaylı bilgi almak isteyen müşterilerimiz bizimle iletişime geçebilirler.

NEALSAM.COM GÜVENLİK POLİTİKASI
  • Türkiye’nin Yeni Alisveris Sitesi nealsam.com, tüm üyelerinin alışveriş deneyimini keyifli olduğu kadar, güvenli bir hale getirmek için çeşitli güvenlik önlemleri uygulamaktadır.
  • nealsam.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.
  • Bilgilerinizin gerçekten trendyol.com’a gönderildiğini güvence altına alarak, 256B şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.
  • Bilginin gizlilik, bütünlük ve erişilebilirlik unsurlarını korumayı taahhüt etmekteyiz.
  • Bilgilerinizin yeterli şekilde korunmasını garanti altına almak itibarımız ve güvenirliğimizi arttırmaktadır. Bu amaçla yönetim olarak, Bilgi Güveliği Yönetim Sistemimizi sürekli geliştirme ve kurum kültürümüzün vazgeçilmez bir parçası olarak uygulamayı tüm ilgili taraflara duyurarak üstlenmekteyiz.
HAKKINIZDA HANGİ KİŞİSEL VERİLERİ HANGİ YOLLARLA TOPLUYORUZ?

nealsam.com bilginin korunmasındaki riskleri göz önünde bulundurarak sadece ihtiyacı olan bilgiyi talep eder:

  • İsminiz, TCKN’niz, adresiniz, e-posta adresiniz ve doğum tarihiniz gibi temel kişisel bilgiler.
  • Alışveriş geçmişiniz.
  • Ödeme bilgileriniz.
SİZE AİT VERİLERİ HANGİ AMAÇLARLA KULLANIYORUZ?

Topladığımız kişisel verilerin bir kısmını yasal düzenlemelere uygun olarak bayilerimize ve izninizi alarak düzenlediğimiz kampanyalar çerçevesinde iş ortaklarımıza aktarabilir, bunlardan kişisel verilerinizi toplayabiliriz. Bu kişisel veriler işlemlerinizi gerçekleştirmek, size ürün ve ödeme seçenekleri sunmak amaçlarıyla kullanılabilir.

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, kullanmaya devam ettiğinizde çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları'nda belirtilen amaçlar ve yöntemlerle, ilgili mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

Pre-loader