Hakkımızda

2019 yılında tedarik çalışmalarımıza başladık, yine aynı yılın sonunda ise web sitesi çalışmalarımız tamamlandı. Öncelikli amacımız yeni sezon ürünleri avantajlı kampanyalar ile sizlerle buluşturmak. Her hafta düzenli olarak yenilenen "Yeni Gelenler” bölümümüzde binlerce ürün kaliteden ödün vermeden müşterilerimiz ile buluşurken, nealsam.com CLUB üyelerine özel %90’a varan indirimlerle kaçırılmayacak kampanyaları beğeninize sunuyoruz.

Müşterilerimize kadın, ayakkabı ve çanta-aksesuar kategorilerinde çok özel ürünler sunuyoruz. Her zevke ve bütçeye uygun ürün çeşitliliği, yüksek indirim oranlarıyla ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz. Amacımız; birbirinden kaliteli binlerce ürünü; satış öncesi, esnası ve satış sonrası sunduğumuz müşteri servisi ile destekleyerek eşsiz bir alışveriş deneyimi sunmak. Her gün 14:00’a kadar verilen tüm siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Pazar günü verilen siparişler ise bir sonraki iş günü saat 11:00’de paketlenmiş ve kargoya teslim edilmiş olur. Yeni sezon ürünlerinde yer aldığı binlerce ürün arasında günlük ve belirli bir saat dilimine özel indirimlerden nealsam.com CLUB üyelerin öncelikli haberdar edilir, böylelikle %90’lara varan anlık indirimlerden ilk siz haberdar olursunuz.

Üyelerimize 14 gün içinde iade kolaylığı sunuyoruz. İade etmek istediğiniz ürünün kozmetik ürünlerde jelatini ya da ambalajı açılmamış, diğer ürünlerimizde ise kullanılmamış olması gerekmektedir.

Sosyal Sorumluluk Projeleri kapsamında nealsam.com bünyesinde görevli arkadaşlarımız her ay bir köy okulu belirler. Okul yetkilileri ile irtibata geçerek ürünlerimizin hoşlarına gidebileceğini düşündükleri öğrencilerinin bilgilerini bizimle paylaşır. nealsam.com ise tıpkı ürünlerini müşterilerine sunduğu ciddiyette, kendileri için seçtiğimiz birbirinden kaliteli ürünleri bu kardeşlerimizin beğenisine sunar. nealsam.com üstlendiği tüm projeleri bir sorumluluk hassasiyeti ve ciddiyeti içersinde gerçekleştirir. Yürütmekte olduğumuz sosyal sorumluluk projeleri ile ilgili detaylı bilgi almak isteyen müşterilerimizi bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz.

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, kullanmaya devam ettiğinizde çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları'nda belirtilen amaçlar ve yöntemlerle, ilgili mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

Pre-loader