Include Shella 3 - faq3

“Sepetim” ana sayfamızın sağ üst köşesinden kolayca ulaşabileceğiniz, sitemizden alışveriş yaparken sıkça kullanacağınız bir ekrandır. Bu ekranda şunları yapabilirsiniz:

 • Ürün sayfalarında gezerken beğendiklerinizi, ürünlerin çevresinde bulunan “Sepete Ekle” butonu yardımıyla sepetinize ekleyebilirsiniz.
 • Seçtiğiniz ürünlerin eklenip eklenmediğini bu ekranda kontrol edebilirsiniz.
 • Almak istediğiniz ürünlerin adetlerini belirleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, sepetteki ürünlerin sağ tarafında bulunan kutucukların üzerinde bulunan oklar sayesinde adetleri çoğaltabilir ya da azaltabilirsiniz.
 • Alışveriş sırasında almaktan vazgeçtiğiniz bir ürün olursa, o ürününün alt tarafında bulunan “Sil” butonuna basarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Sepetinizde “İndirim Kodu" alanına size tanımlanmış kodu girerek hediye çeklerinizi alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
 • nealsam.com’dan verdiğiniz siparişler bize online olarak ulaşır ve ödeme işlemleriniz de sipariş oluşturma aşamasında otomatik olarak yapılır. Ödeme koşullarında değişiklik yapılamadığından, siparişinize sonradan ürün eklemeniz mümkün değildir. Ama mevcut siparişinizi iptal ederek yeni bir sipariş oluşturabilir ya da almak istediğiniz diğer ürünü ayrıca sipariş edebilirsiniz.
 • Hediye çekini siparişinizde kullandığınızda, sipariş oluşturma aşamasının en son sayfası olan “Sipariş Özet” sayfasındaki ödeme detaylarında bunu görebilirsiniz. Ayrıca ana sayfamızın sağ üst köşesinde yer alan “Üye Girişi” menüsü altındaki “Siparişlerim” bulunan "detay" başlıklı alanda tüm ödeme detayları yer alır.
 • Siparişlerinizi, "Hesabım" sayfasında bulunan "Siparişlerim" başlığı altında görebilirsiniz.
 • Hesabım sekmesinden "Siparişlerim" sayfası altında siparişinizi seçerek ilgili siparişi iptal etme süresi içerisinde iptal edebilirsiniz. İşleme alınmış siparişlerin iptali mümkün değildir. Siparişiniz işleme alındıysa siparişiniz elinize ulaştıktan sonra iade etmek istediğiniz siparişinizi firmamıza kargolayarak iade sürecini başlatabilirsiniz.
 • nealsam.com sitesinde yapılan alışverişlerde sepete atılan hiçbir ürün rezerve edilmez. Sepete alınan her ürün satın alma işlemi tamamlanmadığı takdirde başkası tarafından alınabilir.
 • Sipariş verirken sitemizdeki email adresleri ya da telefonlardan bize ulaşın. Yazılım departmanımız sorunu en kısa sürede çözmeye çalışacaktır.
 • Siparişinizin onaylanma aşamasından sonra sistem size bir sipariş numarası bildirir. Bu numara sistem tarafından size bildirilmediyse ana sayfamızdaki “Hesabım”/”Siparişlerim” sekmesinden mevcut bir siparişinizin olup olmadığını kontrol edin. Siparişinize ulaşamıyorsanız, kredi kartınızdan ödeme alınıp alınmadığına bakmanızı öneririz; çünkü bankalarla yaşanan kısa süreli bağlantı sorunları nedeniyle sistem bazen siparişinizi oluşturamayabilir. Böyle bir durumda lütfen bizi email yoluyla bilgilendirin. İşlemleriniz finans departmanımız tarafından kontrol edilecek ve ödeme kredi kartınıza iade edilecektir.
 • Sipariş tamamlanma aşamasından sonra siparişin iptal süreci 30 dadikadır. Bu süreçte siparişinizi iptal ederek ödemenizi geri alabilirsiniz. 30 dakikadan sonra siparişiniz depomuz tarafından fatura aşamasına geçilip kargo süreci başlatılacağından iade aşamasına geçecektir.
 • İptal işlemini tamamladığınızda iptal edilen ürünler ile ilgili bilgi aynı anda e-posta adresinize gönderilir. Ödeme şekli “Kredi Kartı” ve tercihiniz “Para İadesi” ise; ödemeniz online olarak hemen kredi kartınıza yapılacaktır ve tarafınıza e-posta ile bilgi verilecektir. Ödemenizin hesabınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir.
 • Siparişlerinizin KDV dahil toplam fiyatını,ödeyeceğiniz kargo bedeli tutarını ve kullanılan Hediye Çeki/Promosyon tutarını bu ekranda görebilirsiniz.

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, kullanmaya devam ettiğinizde çerezler ile toplanan kişisel verileriniz, Gizlilik Kuralları ve Kullanım Koşulları'nda belirtilen amaçlar ve yöntemlerle, ilgili mevzuata uygun olarak kullanılacaktır.

Pre-loader